Mert Buz Soğutma Sistemleri

Mert Buz 1980 yılında İstanbul’da Şadan Mertoğlu tarafından kurulmuş olup, ilk üretimlerine küçük bir atölyede dondurma yapıcı kasaları ve dondurma satış reyonları imalatı ile başlamıştır. İlerleyen yıllarda değişen piyasa taleplerini ve üretim teknolojilerini takip edip, ürün yelpazesini genişleterek; camlı dondurma reyonları, salamuralı dondurma reyonları, pastacılık vitrinleri, unlu mamül tezgâhları, endüstriyel mutfak ve ekipmanları, anahtar teslimi projeler ile üretimlerine devam etmektedir.

Mert Buz müşterilerinin ihtiyaçlarını, taleplerini göz önüne alarak, onların deneyimlerine, beğeni değerlerine ve kendi sektör tecrübelerinden faydalanarak en verimli sonuca ulaşmayı ilke edinmiştir.

Mert Buz soruna ve yerine özel önerileri ile çözümcü, ürün ve sistem desteği ile güvenilir, verimli projeler ile yenilikçi çalışmalar gerçekleştirip, satış sonrası servisleriyle müşterilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Mert Buz anahtar teslimi, danışmanlık, proje uygulama seçenekleri sunarak, plan, proje, çizim, tasarım, uygulama gibi tüm konularda müşterilerine çözüm ortağı olmaktadır.

Mert Buz doğru ve güvenilir bir üretim anlayışı içerisinde kaliteli, uygun fiyatlı ve estetik ürünlerle yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Mert Buz Soğutma Sistemleri Mert Buz Soğutma Sistemleri Mert Buz Soğutma Sistemleri